Nowy singiel “Już wiem”

Formacja Pullover, która w 2015 roku wydała bardzo dobrze przyjęty album „Growing Up”, zaprezentowała właśnie najnowszy singiel promujący wydawnictwo – utwór „Już wiem”.

Singiel Już Wiem
W marcu bieżącego roku grupa Pullover wydała swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Growing Up”. Doskonale przyjęty album sprawił, że Pullover szybko został zaproszony do udziału w tegorocznej edycji międzynarodowego festiwalu Ladies` Jazz Festival. Dziś zespół prezentuje nowy singiel promujący płytę „Growing Up”. Utworowi towarzyszy materiał video, nagrany podczas sesji rejestrującej materiał na album.

Poprzednim singlem promującym płytę był utwór „Love Undone”.

Pullover pochodzi z Trójmiasta i wspólnie muzykuje od 2005 roku. Autorskie kompozycje formacji oscylują wokół popu, funky, neo-soulu, słychać w nich również inspiracje muzyczne z pogranicza smooth i acid jazzu. Zespół wyróżnia charakterystyczny wokal Dominiki Paradowskiej, zdobywczyni 6 miejsca w IV edycji programu „Idol”. Formacja z powodzeniem uczestniczyła w wielu przeglądach oraz festiwalach i może pochwalić się ważnymi nagrodami i wyróżnieniami. Aktualnie skupia się na promocji swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Growing Up”.

Więcej na iTunes oraz na Facebooku zespołu i wydawcy.