Nowa płyta “Growing Up”

„Growing Up” to tytuł najnowszego albumu trójmiejskiej funk-jazzowej formacji Pullover.

Growing Up

Po wielu miesiącach poszukiwań, zespół znalazł wydawcę i album oficjalnie pojawił się na rynku. Jego „nowej” premierze towarzyszy premiera klipu „Love Undone”.

Krążek „Growing Up” został wydany nakładem wytwórni NLMrecords, jego dystrybucją zajął się Soliton. Płyta od 13 marca dostępna jest m.in. na iTunes. – Nareszcie możemy mówić o oficjalnym wydawnictwie – mówi Dominika Paradowska, wokalistka Pullover. – Choć materiał z „Growing Up” był prezentowany choćby na antenie wielu stacji radiowych już w 2014 roku, dopiero teraz możemy mówić o oficjalnej, rynkowej premierze – dodaje.

Oficjalnej premierze płyty „Growing Up” towarzyszy premiera klipu do utworu „Love Undone”

Pullover pochodzi z Trójmiasta i wspólnie muzykuje od 2005 roku. Autorskie kompozycje formacji oscylują wokół popu, funky, neo-soulu, słychać w nich również inspiracje muzyczne z pogranicza smooth i acid jazzu. Zespół wyróżnia charakterystyczny wokal Dominiki Paradowskiej, zdobywczyni 6 miejsca w IV edycji programu „Idol”. Formacja ma na koncie wiele sukcesów na gruncie przeglądów i festiwali. Aktualnie skupia się na promocji swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Growing Up”.

Więcej na iTunes i Facebooku