Niech otuli was ciepły pullover

GROWING UP...

...czyli nowy klip Pullovera!
Mamy nowy klip do kolejnej piosenki z naszego ostatniego albumu „Growing Up”!
Zapraszamy do obejrzenia!

O nas...

...czyli kto się zaszył w Pulloverze
Uploaded image

Darek Śleszyński

Basista. Współpracował m.in. z Gdańskim i Krakowskim Chórem Gospel, z Weroniką Korthals i zespołem Jamertal. Jego zainteresowania muzyczne nie skupiają się wokół jednego nurtu muzycznego. Inspiracje czerpie słuchając rocka, popu, acid jazzu, smooth-jazzu, bluesa.
Uploaded image

Dominika Paradowska

Wokalistka, autorka większości tekstów do utworów zespołu Pullover. Zdobywczyni 6 miejsca w IV edycji telewizyjnego show „Idol”, gdzie miała okazję współpracować m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Anną Serafińską i większą częścią zespołu Poluzjanci. Pisze głównie po angielsku.
Uploaded image

Mirek Hałenda

Pianista, organista, aranżer. Grał m. in. w zespołach: Kapela Przyjaciela, Jestem, Team, Ha-Dwa-O! Obecnie współpracuje z zespołem Pullover i Weroniką Korthals. Bierze też udział w koncertach uwielbieniowych i gospel w Trójmieście.
Uploaded image

Michał Kruczalak

Perkusista z zamiłowania, architekt z zawodu. W Pulloverze oprócz przeszkadzania muzykom zajmuje się też sprawami organizacyjnymi w myśl zasady “Nie chcem… ale muszem”! Miał przyjemność współpracować z Weroniką Korthals i Czarkiem Paciorkiem, przez długi czas był też perkusistą zespołu Timur i Jego Drużyna. Na co dzień stara się grać z pamięci i z pokorą przyglądać się rzeczywistości.
Uploaded image

Wojtek Brzozowski

Trębacz. Od najmłodszych lat zakochany w muzyce i zauroczony brzmieniem trąbki rozpoczął edukację w tym kierunku. Wieczny student chociaż czasy akademickie ma już za sobą. Zdobywanie nowej wiedzy, a co za tym idzie – umiejętności, pozostaje póki co pasją czy też nawet swego rodzaju sposobem na życie. Oprócz Pullovera swoje dźwięki szczodrze rozdaje w licznych projektach z nurtu muzyki klasycznej.
Uploaded image

Michał Sasinowski

Saksofonista. Związany z wieloma trójmiejskimi zespołami. Obecnie studiuje na Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu jazzowego u Macieja Obary. Był z zespołem Majestic w półfinale “Must be the Music”, u Kuby Wojewódzkiego i w “Świat się kręci”. Nagrywał dla Tede (“Wawa Żegna” i “Pół życia na żywo”), Tymona Tymańskiego (muzyka do flmu “Polskie G” i “Tymon & The Tranzistors”), G. Skawińskiego (“Me & My Guitar”). Współpracował z Golden Life, Dj Adamus, Lipa Li i innymi znakomitościami rynku muzycznego.

a tak o nas 'godojo'

napisz do nas...

BOOKING / KONCERTY
Michał Kruczalak
+48/ 501-316-420
pullovermusiq.michal@gmail.com